Kurumsal

HASTAŞ PARKE

Hastaş Parke Beton İnşaat; 30 yıldır, bordür taşları, parke ve yollar, geçiş alanları için parke taşları ile bordür çeşitlerinin tümünün üretimini, nakliyesini ve yol döşemelerini yaparak tüm işlerini bünyesinde toplamıştır.

40 Kişilik profesyonel kadrosu, son teknoloji üretim ekipmanları ile geniş çapta yüksek hacimli üretim ve tır, forklift, kamyon, yükleyici gibi bir çok aracıyla da yol yapımları için gerekli olacak tüm makina parkına sahiptir.

Hastaş; Edremit Körfezi başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok bölgesinin kaliteli yolları için ihtiyacı olan bordür taşları, parke üretimini yapmış, bu taşların nakliyesini ve yol uygulamalarını tamamlamıştır. Özellikle; Özel idareler, belediyeler, kaymakamlık ve valiliklerin yol ihalelerini yaptığı kaliteli çalışmaların neticesinde almış ve işleri başarıyla her zaman ki gibi teslim etmiştir.

Sektörde 30 yıldır kaliteli işçiliği, dayanıklı ürünleri ve tüm alanlarda güvenirliği elde etmiş olan Hastaş, 15 yıldır fabrika üretimi ile aynı zamanda Edremit’te bir çok yaşam alanı ve inşaatlara da imzasını atmış, bir müteahhitlik ve inşaat firmasıdır. Bölgenin güvenilir, emin ve sağlam firması olan Hastaş  olarak her zaman kaliteyi ön planda tuttuk. Kaliteli yapılar ile önce insan anlayışını kendimize düstur edindir. Bu bağlamda güvenerek yol, inşaat ve taahhüt işleriniz için Hastaş’a gelerek bizi daha iyi tanıyabilirsiniz.

Şimdiye kadar yaptığımız işler, yapacağımız işlerin teminatı niteliğindedir. Kaliteli ve yüksek standartlardaki geniş üretim hacmimiz ile en iyi standartlarda ki yüksek teknoloji farkındalığı ile kendini sürekli yenileyen, kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Hastaş Parke, konusunda deneyimli, profesyonel uzman kadrosu ve tasarım ekibi ile kentlerde ve kent yaşayanlarına yakışan çağdaş, modern alanlar sunar. Doğaya saygılı, çevreye duyarlı iş anlayışı ile tüm açık ya da kapalı alan çevre düzenlemesinde Türkiye’nin en iyi firması olmak için çalışan Hastaş Parke, bu alanda yaptığı çalışmalar ile yol parke sektörüne yeni ufuklar açmakta ve birlikte güzelleştirdiğimiz kentlerimizle gurur duymaktadır.